В Ізюмі відзначили День медичного працівника

За багаторічною традицією, у третю неділю червня в Україні відзначається День медичного працівника. І саме цього дня працівники сфери охорони здоров’я по-особливому відчувають свою необхідність і значущість, пишаються своєю професією, своїми успіхами й досягненнями.

Тож напередодні свята, у четвер 14 червня, у КДК “Спартак” відбулись урочисті заходи — церемонія нагородження та святковий концерт.

У глядацькій залі зібрались медичні працівники, очільники медичних установ та представники влади міста і району.

Заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін привітав медичних працівників з професійним святом та побажав професійного зростання, матеріального благополуччя, стабільності і того, що вони так щедро дарують людям – здоров’я. А головне, аби ізюмчани лікувались в нашому місті, у відремонтованій лікарні та у професійних лікарів, а не їхали за межі міста.

Найкращим працівникам медичної сфери було вручено подяки за сумлінну працю та високий професіоналізм від Ізюмського міського голови, голови та заступника голови районної державної адміністрації, головного лікаря Ізюмської ЦМЛ,  голови Ізюмської Ради голів профспілкових комітетів працівників охорони здоров’я, директора медичного коледжу.

Працівники культури міста привітали медиків зі святом, подарувавши теплі слова привітань та яскраві концертні номери.

Вітаємо працівників медичної сфери з професійним святом і бажаємо міцного здоров’я, миру, злагоди та вдячних пацієнтів!